FTTX-PT-M16 FTTH Arca Terminalis Accessus Fibrae Opticae 16 Nucleorum
Numerus Modeli:  FTTX-PT-M16
Marca:Softel
Quantitas minima (MOQ):decem
gut  Muro affixum vel pertica affixum
gut  Utile ad aedificationem multiplicium retium FTTx
gut Omnia-in-Uno ad fibras connectendas, dividendas, et distribuendas
Detalia Producti
Parametri Technici
Dimensiones et Viae Funiculares
Manuale Installationis
Deprime
01
Descriptio Producti
Brevis Descriptio
FTTX-PT-M16Arca Terminalis Accessus Fibraenecessarium et populare est in distributione FTTH.
Proprietates Functionales
Nunc, ad specificationes FTTX-PT-M16 ingrediamur: Requisita ambitalia: Temperatura operandi: -40°C ad +85°C Humiditas relativa: ≤85% (+30°C) Pressio atmosphaerica: 70KPa ad 106Kpa Scheda datorum technica principalis: Damnum insertionis: ≤0.15dB Damnum reditus UPC: ≥50dB Damnum reditus APC: ≥60dB Scheda datorum technica tutelae contra fulmen: Resistentia insulationis inter instrumentum terrae coniunctum et partes metallicas arcae non minor est quam 2×10⁴MΩ/500V (DC); infrarubra ≥2×10⁴MΩ/500V. Tensio tolerabilis inter instrumentum terrae coniunctum, corpus arcae, et partes eius metallicas non minor est quam 3000V (DC)/min, sine perturbatione aut conturbatione electrica; U≥3000V.
Materia PC+ABS
Magnitudo (A*B*C) 319.3*214*133mm
Capacitas Maxima 48
Magnitudo Installationis (Imago 2) D * E 52*166*166mm
In maximum diametrum funis (mm) 8~14mm
Maxima magnitudo foraminis rami 16mm
Adaptatores SC/A PC impermeabiles 16
Requisitum ambientale
Temperatura Operativa -40℃~+85℃
Humiditas Relativa ≤85% (+30℃)
Pressio Atmosphaerica 70KPa ~ 106KPa
Specificationes Accessionum Opticarum
Damnum insertionis ≤0.3dB
Damnum reditus UPC ≥50dB
Damnum reditus APC ≥60dB
Vita insertionis et extractionis >1000 vicibus
Specificationes Technicae Tonitrui Resistentes
Instrumentum ad terram coniungendum cum armario separatum est, et resistentia separationis minor quam 2MΩ/500V (DC) est.
IR ≥ 2MΩ/500V
Tensio tolerabilis inter instrumentum terrae connectendum et armarium non minor est quam 3000V (DC)/min, nulla punctura, nulla conflagratio electrica; U≥3000V