Princeps euismod 16 * PON Portus GPON OLT cum IV * 10GE (SFP)

Exemplar Number:OLT-G16V

Notam:Softel

MOQ: 1

gou Aperire cuilibet notas ex ONT

gouOccursum terrarum pertinet GPON signa

gouSecurus EMS/Tela/Telnet/CLI procuratio

Product Detail

Technical Parameters

Applicationem Network

Management

Download

01

depictio producti

OLT-G16V series GPON OLT producta sunt 1U altitudo 19 pollicis eculei montis chasse.Linea OLT sunt parva, commoda, flexibilia, facilia ad explicandum, altum faciendum.Convenit ut locus ambitus pacti explicari possit.OLTs adhiberi possunt pro "Triplex-Play", VPN, IP Camera, inceptum LAN et ICT applicationes.

Productum User interface Unlink interface
OLT-G4V 4PON Port 4*GE+2*GE(SFP)/10GE(SFP+)
OLT-G8V 8PON Port 8*GE+6*GE(SFP)+2*10GE(SFP+)
OLT-G16V 16PON Port 8*GE+4*GE(SFP)/10GE(SFP+)

Features
Satis Inventarium et Fast Delivery.
DIGNUM ITU-T G984/6.988 signa.
Occursum terrarum pertinentes signa GPON.
Facilis procuratio EMS/Web/Telnet/CLI.
CLI MANDATUM stylo similis amet pariatur.
Aperiam ullis torqueo ONT.
1RU altitudo pacto consilio amet chip machinemur adopt .

DUXERIT Testimonium

LED ON Blink OFF
PWR Cogitatus sit ametup - Cogitatus sit ametdeorsum
SYS Fabrica est incipiens Machinam currit normalem Machinam currit alius
PON1 PON16 ONT relatus est ad PON systema ONT perscriptum est ad PON systema ONT non est relatus ad PON systema seu ONT non coniungere ad OLT
SFP/SFP+ Cogitatus coniungitur portu Cogitatus est ongoing notitia tradenda Cogitatus non pertinet ad portum
Aer (green-- ACT) - Portum mittit vel / et accepto data -
Aer (flavus-- Link) Cogitatus coniungitur portu - Cogitatus non pertinet ad portum
PWR1/PWR2(G0) Virtus moduli onlineac laboris normalem. - Powr moduli offline ornon operatur

Software functiones

Modus Management
SNMP, Telnet, CLI, WEB

Procuratio Function
Fan Group Imperium.
Portus Status vigilantia et configuratione procuratio.
Online ONT configuration and procuratio.
Procuratio User.
Terror procuratio.

Layer 2 Switch
16K Mac oratio.
Suscipe 4096 VLANs.
Suscipe portum VLAN et protocollum VLAN.
Support VLAN tag/Un-tag, VLAN transmissio perspicua.
Support VLAN translatione et QinQ.
Firmamentum imperium tempestate innititur portui.
Portus solitudo firmamentum.
Firmamentum rate limitatio port.
Support 802.1D et 802.1W.
Firmamentum static LACP.
QoS in portu, VID, TOS, et MAC oratio.
Accessere imperium album.
IEEE802.x fluere imperium.
Portus stabilitatis statisticae et vigilantiae.

Multicast
IGMP adipiscing leo.
256 IP Societates Multicast.

DHCP
DHCP Servo.
DHCP Nullam;DHCP adipiscing leo.

GPON Function
Tcont DBA.
Negotiatio gemport.
Obsequium ITUT984.x vexillum.
Distantia ad 20KM tradenda.
Support notitia encryption, multi-cast, portus VLAN, separatio, RSTP, etc.
Support ONT auto-inventum/link detectio/remotus upgrade programmatis.
Suscipe VLAN divisionem et usorem separationis ad tempestatem sparsim vitandam.
Suscipe imperium-off terrorem functionis, facile ligamen problematisdeprehensio.
Sustinere molestie lacus resistendi munus.
Portus solitudo inter diversos portus sustentatur.
Support ACL et SNMP ad fasciculum colum mollius configurare.
Consilium speciale est ad praeventionis systematis naufragii ad systema stabile conservandum.
Support RSTP, IGMP proxy.

Layer III Route
ARP procuratorio.
 Statio itinere.
1024 Ferramenta Hostiae Itineribus.
512 ferramentis Subnet Itinera.

EMS Features
Support C/S & B/S architectura.
Support auto topology aut mutare manually.
Addere Trap Servo ad deprehendere ONT automatice.
EMS addere et automatice ONT configurare possunt.
ONT positio notitia add.

Licentia Management ONT limit Circumscribere numerum ONT registration, 64-1024, gradum 64. Cum numerus ONT ad vulgarem numerum permiserit, novum ONT ad systema recusandum adde.
Terminum Modus temporis ratio adhibita, 31days.Licentia apparandi iudicii, post 31 dies currendi temporis, omnes ONTs pone offline.
PON MAC mensam MAC mensa PON, incluso MAC inscriptione, VLAN id, PON id, ONT id, gemport id ad faciliora officia tenenda, sollicitudinis.
ONU Management Profile Complectens ONT, DBA, COMMERCIUM, LINEA, SERVITIUMTUMULTUS, PROFANA PRIVATIS.Omnes ONT lineamenta per profile configurari possunt.
Auto discere ONT automatice inventio, mandare, online.
Auto configurare Omnes lineamenta automatice per profiles configurari possunt cum ONT auto in online-obturaculum et in ludo.
Auto upgrade Firmware ONT potest auto upgraded fieri.Download ONT firmware ad OLT e interreti/tftp/ftp.
Remota config Potens privatim OMCI protocollum praebet remotum HGU configurationem inter WAN, WiFi, POTS, etc.
Item OLT-G16V
Chassis Eculeo 19 1U inch vexillum archa
1G/10GUplink Portus QTY 12
Aeris 10/100/1000Mauto-negotium 8
SFP 1GE 4
SFP+ 10GE
GPON Portus QTY 16
Corporis interface SFP Slote
Connector Type Classis C+
Max ratio scindendi 1:128;
ManagementPortus 1*10/100BASE-T out-band port, 1* CONSOLE port
PON Port Specification(Cl ass C+ moduli) Transmissio distantia 20KM
GPON Portus Mobilitate flumine 1.244G;Amni 2.488G.
Necem TX 1490nm, RX 1310nm
Connector SC/UPC
Fibra Type 9/125μm SMF
TX Power +3~+7dBm
Rx Sensibilitas -30dBm
Saturatio OpticalPotestas -12dBm
Dimension(L*W*H)(mm) 442*320*43.6
Pondus 4.5kg
AC Power AC:100~240V, 47/63Hz
DC Power Supple (DC:-48V)
Duplex Power Module Hot Tergum
Potentia consummatio 85W
 Operans Opera OperatioTemperature 0~+50℃
ReponoTemperature -40~+85℃
Relativum Umor 5~90% (non-condiciones)

OLT-E8V-06

OLT-E8V-05

002

003

OLT-G16V Data Sheet En

21312321