ONT-2GE-RF-DW FTTH Dual Band 2GE+CATV+WiFi XPON ONT

Exemplar Number: ONT-2GE-RF-DW

Notam:Softel

MOQ: 1

gou Support EasyMesh WIFI Function

gouSupport 2.4GHz et 5GHz Dual Band WIFI

gouObsequium cum IEEE 802.3ah(EPON) & ITU-T G.984.x(GPON)

Product Detail

Technical Parameters

Interface

Applicationem Network

Download

01

depictio producti

Overviews

ONT-2GE-RFDW est provecta retis optica fabrica unitas, quae specialiter destinatur ad network integrationem multi-servitiam.Est pars XPON HGU terminalis, missionibus FTTH/O aptissima.Haec acies fabrica instructa est cum serie rerum diligenter selectarum ad occurrendum mutatis necessitatibus usorum, qui altae celeritatis notitias operas et summus qualitas muneris video requirunt.

Cum duobus suis portubus 10/100/1000Mbps;Dual-cohortis WiFi 5(2.4G+5G) Portus et frequentia radiophonica interfaciunt, ONT-2GE-RFDW ultima solutio est omnium utentium, qui certa et celeri notitia transmissione indigent, inconsutilem video fluentem et non interruptam.Cogitatus valde efficax est et invigilat summo incisura qualitatem servitii pro variis officiis, ut video influentes vel massae downloads.

Praeterea ONT-2GE-RFDW optimam convenientiam habet cum aliis machinis et reticulis, et facillime ad institutionem conformandam et conformandam.Hoc facit specimen pro users quaerentibus continuum et hassle-liberum interretialem accessum.Sinam Telecom CTC2.1/3.0, IEEE802.3ah, ITU-T G.984 et alia signa industriae superant.

Breviter, ONT-2GE-RFDW exemplum est technologiae incidendi technologiae ad occursum utentium crescentium postulata pro data transmissione, inconsutilem video effusionem, et continuum accessum interretialem.Magnam perficientur, facilem institutionem et magnam compatibilitatem praebet, eamque optimam electionem facit pro iis quaerunt servitium interrete premium.

 

Propria Features

ONT-2GE-RFDW est notae retis opticae et optimized unitatis machinae quae IEEE 802.3ah(EPON) et signis ITU-T G.984.x(GPON) obtemperat.

Cogitatus etiam obtemperat cum signis IEEE802.11b/g/n/ac 2.4G & 5G WIFI, dum IPV4 & IPV6 administratione ac transmissione sustinens.

Praeterea ONT-2GE-RFDW cum TR-069 remota configuratione et servitio conservante instruitur, ac Iactum 3 portae ferramentis NAT.Fabrica etiam nexus LURIDUS multiplices modos fusos et pontes sustinet, necnon Iacuit 2 802.1Q VLAN, 802.1P QoS, ACL, IGMP V2 et MLD procuratorem/snooping.

Praeterea ONT-2GE-RFDW subsidia DDSN, ALG, DMZ, firewall et officia UPNP, necnonCATVinterface ad operas video et bi-directionales FEC.Cogitatus etiam cum OLTs variorum artifices compatitur, et automatice ad modum EPON vel GPON ab OLT adhibitum accommodat.ONT-2GE-RFDW nexum cohortis dualem WIFI sustinet in 2.4 et 5G frequentiis Hz et WIFI SSIDs multiplex.

Cum notis provectis sicut EasyMesh et WIFI WPS, machinatio utentes sine intermissione wireless connexionis praebet.Accedit, quod fabrica multiplex WAN configurationum sustinet, in iis WAN PPPoE, DHCP, Static IP, et Pons Modus.ONT-2GE-RFDW etiam officia video CATV ad curandum celeris et certa ferramentorum tradenda NAT.

In summa, ONT-2GE-RFDW machina est valde provecta, efficax et certa, quae praebet varias lineas ad praebendas utentes summa velocitate data transmissione, inconsutilem video fluentem et non interruptam interretialem accessum.Occurrit et excedit industriam signa, eamque perfectam solutionem quaerentibus summo incisura interreti muneris facit.

 

ONT-2GE-RF-DW FTTH Dual Band 2GE+CATV+WiFi XPON ONT
Hardware Parameter
Interface  1* G/EPON+2*GE+2.4G/5.8G WLAN+1*RF
Virtus nibh Input  100V-240V AC, 50Hz-60Hz
Potestas Supple  DC 12V/1.5A
Testimonium lux  POTESTAS/PON/LOS/LAN1/LAN2 /2.4G/5G/RF/OPT
Button  Power switch Button, Reset Button, WLAN Button, WPS Button
Potentia consummatio  <18W
Operatio Temperature  -20℃~+50℃
Environment Umor  5% ~ 95%.
Dimension 180mm x 133mm x 28mm (L×W×H Sine antenna)
Net Pondus 0.3Kg
PON Interfaces
Interface Type  SC/APC, CLASS B+
Transmissio distantia  0~20km
opus Necem  Sursum 1310nm;Descendit 1490nm;CATV 1550nm
Rx Optical Power Sensitiva  -27dBm
Transmissio Rate:
GPON  Sursum 1.244Gbps; Descendit 2.488Gbps
EPON  Sursum 1.244Gbps; Descendit 1.244Gbps
Aer Interfaces
Interface Type 2* RJ45 Portus
Interface Parameters 10/100/1000BASE-T
Wireless Features
Interface Type  Externi 4*2T2R Antennae externae
Antennae Lucrum  5dBi
Maximum Rate interface
2.4G WLAN 300Mbps
5.8G WLAN 866Mbps
Modus interface Working  
2.4G WLAN 802.11 b/g/n
5.8G WLAN 802.11 a/n/ac
CATV Features
Interface Type  1* RF
Optical accipere Necem  1550nm
Rf output Level  80±1.5dBuV
Optica potentia potenti  +2~-15dBm
Agc Range  0~-12dBm
Optical Meditatio Damnum   >14
MER  >31@-15dBm

 

 

 

ONT-2GE-RFDW Interface

 

 

ONT-2GE-RFDW Application varius

 

 

 

ONT-2GE-RF-DW FTTH Dual Band 2GE+CATV+WiFi XPON ONT Datasheet.PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

asdadqwewqeqwe