SFT6400A 4*GE Ingressus PAL B/G NTSC 64 in 1 IP ad Modulator Analogus
Numerus Modeli:  SFT6400A
Marca:Softel
Quantitas minima (MOQ):1
gut  Sustine BISS De-scrambling
gut  Insertionem OSD (Logo et Inscriptionis) Sustine.
Detalia Producti
Parametri Technici
Proprietates Claves
Programmata Administrationis
Deprime
01
Descriptio Producti
1. INTRODUCTIO
2. PROPRIETATES
-Chassis 2U, alta densitas ad sumptus vecturae conservandos
-Sustentatio insertionis OSD (Logo et Caption) pro singulis canalibus, facilis operatio
-Sustentatio CC/Subtitulorum/Teletextus
-Sustentatio BISS De-scrambling (Sub evolutione)
-Mutationem informationum programmatis sustinet, selectionem audio multiplicem
-4 portus GE (maxime 64 ingressus IP per MPTS/SPTS), Maxime 840Mbps pro quolibet ingressu GE
-64 vectores non adiacentes vel adiacentes exeunt, singuli 32 vectores intra 400MHz
-Administrationem Retium Interretialium Sustinere
SFT6400A 4*GE Ingressus 64 in 1 IP ad Modulatorem Analogicum
Flumen UDP, UDP / RTP, 1-7 fasciculi (SPTS/MPTS)
Protocollum Transportationis UDP/RTP, unicast et multicast, IGMP V2/V3
Longitudo fasciculi CLXXXVIII / CCIV octeti
Audio MPEG-1/2 Stratum 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teletextus, Subtituli, Subtituli DVB
MPEG2:
1080 ad 60I, 1080 ad 50I, 720 ad 60P, 720 ad 50P, 576 ad 50I, 480 ad 60I.
Proportio Aspectus 4:3
ModulatioParametri Numerus canalium Usque ad 64 vectores non adiacentes vel adiacentes emissi
Conectores 75Ω, iunctura F
Frequentiae amplitudo 43.25 – 951.252MHz
Latitudo Egressus 400MHz (singuli 32 vectores)
Gradus emissionis -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Damnum reditus ≥ 14dB
Dist. frequentiae spuriae ≥ 60dB
Accuratio vectoris residui 1%
Norma televisifica PAL B/G/D/K/M/N/INTSC M, SECAM
Proportio signalis video ad strepitum ≥ 60dB
Interfacies Retialis Administratio 1 x 100 Base-T Aethernet (RJ 45)
Data 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Alii Resolutio imaginis producta 480i/576i
OSD Insigne: JPG, BMP, PNG
Adaptatio voluminis emissionis 0 – 100%
Generalis Dimissio 483mm × 330mm × 88mm (Latitudo × Longitudo × Altitudo)
Temperatura 0~45℃ (operatio), -20~80℃ (repositio)
Fons Potentiae AC 100V ± 10%, 50/60Hzvel AC 220V±10%, 50/60Hz
SFT6400A_Praecipuae Proprietates
3 2 1
SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1 IP ad Analog Modulator Datasheet.pdf