| Res | SWR-1200L2 11AC Iter Wireless Dualis Fasciae Iter WiFi 1200M | ||
| Microprocessus | MT7628DAN+MT7613BEN | Normae Wireless | IEEE 802.11ac/n/a 5GHz |
| Memoria/Repositorium | 64MB/8MB | IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz | |
| Interfacies Portuum LAN | 2×10/100Mbps | Celeritas Sine Filis | 300Mbps (2.4GHz) |
| Interfacies Portus WAN | 1×10/100Mbps | 867Mbps (5GHz) | |
| Fons Potentiae Externus | 12VDC/1.5A | Frequentia WiFi | 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz |
| L × P × A | 180×130×26mm | Modi Sine Filis | Iter sine filo; WISP; AP |
| Certificatio | CE, RoHS | Antenna | 2×2.4GHz |
| Globulus | WPS/Restitutio | 2×5GHz | |